طراحی سایت با ری اکت

ما در مجموعه ریچتک به دو صورت طراحی سایت انجام می‌دهیم؛ طراحی سایت با ری اکت و طراحی سایت با بوت استرپ. 

در این مقاله قصد داریم مزایای ری اکت را برای شما توضیح دهیم و بگوییم چرا بهتر است سایت شما با ری اکت طراحی شود.

با ما همراه باشید.
 

اطلاعات خود را وارد کنید تا از یک ساعت مشاوره رایگان ریچتک بهره مند شوید

richtech

 

  • سرعت بالا : سرعت سایتی که با ری اکت طراحی می‌شود بالاتر از سایتهای دیگر است. اگر وارد یک سایتی که با ری اکت طراحی شده است، بشوید؛ این سایت نهایتا تا یک ثانیه آپلود می‌شود. در حالی که سایتی که با بوت استرپ طراحی شده باشد در دو یا سه ثانیه و سایتی که با وردپرس طراحی شده باشد در ده یا بیست ثانیه آپلود می‌شود.

 

  • استفاده راحت‌تر: استفاده از سایتهایی که با ری اکت طراحی شده‌اند ساده‌تر از سایتهای دیگر است. چون ظاهری مثل ظاهر اپلیکیشن‌ها دارند و به این دلیل به آن وب اپلیکیشن هم گفته می‌شود. همین موضوع باعث شده سایتهای ری اکتی در مدت زمانی کوتاه محبوبیت بسیار زیادی بین مخاطبین پیدا کند.

 

  • تاثیر مثبت بر سئوی سایت : سئو برای هر سایتی از اهمیت بالایی برخوردار است. براساس اطلاعات موجود هرچقدر که سرعت یک سایت بهتر باشد در گوگل هم امتیاز بهتری پیدا می‌کند. چون سایتهایی که با ری اکت طراحی شده‌اند سرعت بالایی دارند، پس سئو بهتری هم خواهند داشت، بنابراین اکثر کسب‌ و کارهایی که سئو و صفحه‌ی اول  برای آن‌ها مهم است از ری اکت استفاده می‌کنند.

 

مزایای ری اکت
جمع بندی
richtech

ری اکت زبان برنامه نویسی محبوب میان بسیاری از طراحان وب است و امروزه سایت‌های زیادی وجود دارند که با ری‌ اکت طراحی شده‌اند. مثل: فیسبوک، بی‌بی‌سی، نتفلکیس و یاهو. 

در این مطلب از وب سایت ریچتک سعی کردیم شما را با طراحی سایت با ری اکت و مزایای آن آشنا کنیم. شما هم نظرات خود را در این زمینه با ما در میان بگذارید. 

همچنین وب سایت ریچتک بعنوان یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت در ساوه بشمار می رود که انواع سفارشات طراحی سایت با ری اکت بطور مثال طراحی سایت فروشگاهی با ری اکت را نیز انجام می دهد. جهت دستیابی به اطلاعات در زمینه نحوه انجام کار و تعرفه طراحی سایت می توانید با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل کنید. 

همکاری با شما افتخار ماست.
 

آینده شغلی خود را حرفه ای بسازید

ما معتقدیم سرنوشت و آینده در دستان شماست و زمان عنصر گرانبهایی است که نباید از آن غافل شد

همین حالا به ما بپیوندید