طراحی وب سایت شرکتی اختصاصی در ریچتک

وب سایت شرکتی، معرف کسب و کار شما

قبل از طراحی یک وب سایت شرکتی، باید از خودتان بپرسید که چه هدفی را دنبال می کنید و دوست دارید که به چه چیزهایی دست پیدا کنید. معمولا هر شرکتی قبل از هرگونه هدف گذاری و تصمیم گیری، نیاز دارد که معرفی شده و در نظر کاربران به جایگاه خوبی برسد.

وب سایت شرکتی دقیقا همین کار را برای صاحبان شرکت ها و سازمان ها انجام می دهد؛ به عبارتی دیگر به آن ها کمک می کند تا نه تنها در سطح منطقه و شهر، بلکه در سراسر کشور و حتی دنیا، شناخته شده و اعتبار به دست بیاورند. 

به این موضوع فکر کنید که بسیاری از افراد، هنوز با شما آشنا نشده اند و به دلیل عدم دسترسی که به شما و سازمانتان دارند از طریق وب سایت شرکتی با شما آشنا می شوند و با این کار شما را چندین قدم به جلو پیش می برند.

اطلاعات خود را وارد کنید تا از یک ساعت مشاوره رایگان ریچتک بهره مند شوید

richtech

مزایا و امکانات وب سایت شرکتی

وب سایت های شرکتی اختصاصی طراحی شده توسط مجموعه ریچتک، شما را در مسیر تبلیغات و برندسازی یاری می کند.

به چه صورت؟

با قرار دادن بخش هایی برای معرفی بیشتر و بهتر، شما را در این راه یاری می کنیم که در ادامه به این موارد پرداخت.

  • ایجاد صفحه تماس با ما ( برای دسترسی راحتتر کاربران به شرکت شما)
  • طراحی صفحه درباره ما ( قرار دادن رزومه کاری پرسنل، زمینه فعالیت، سال شروع فعالیت و هر مساله مرتبط با سازمان و برند شما)
  • قرار دادن گالری تصاویر ( ثبت تصاویری از محیط سازمان و شرکت، افتخارات و جوایز، تجهیزات و دستگاه های موجود در شرکت و...)
  • طراحی بخش بلاگ و تولید محتوا در آن ( اطلاعاتی درباره زمینه فعالیت شرکت در قالب مقالات مفید و مخاطب پسند و...)
  • ثبت خبر در قسمت صفحه اخبار (در این بخش می‌توانید مخاطبان خود را از خبرهای تازه مربوط به شرکت و خدمات یا موارد دیگری که تمایل دارید، آگاه نمایید. )

 

مزایا و امکانات وب سایت شرکتی
خدمات ارائه شده ریچتک برای وب سایت شرکتی
richtech

خدمات ارائه شده ریچتک برای وب سایت شرکتی

 

سئو و بهینه سازی وب سایت شرکتی، یکی از مهم ترین تکنیک هایی است که مجموعه ریچتک به صورت حرفه ای برای سایت شما انجام می دهد. 

با این عمل به وب سایت شما کمک می کند تا به رتبه و جابگاه خوبی در موتورهای جستجوی گوگل برسید.

طراحی گرافیکی به صورت اصولی، یکی دیگر از خدمات این مجموعه به شمار می رود. طراحان توانای ریچتک، جلوه بصری وب سایت شما را بهتر کرده و به آن زیبایی می بخشند.

به عبارتی دیگر با طراحی تصاویر و طرح های مرتبط با زمینه کاری شما، هارمونی و هماهنگی خاصی را برای برندتان به ارمغان می آورند. 

پشتیبانی وب سایت شرکتی شما به صورت دائمی و زیر نظر متخصصان این حرفه، انجام شده تا از هرگونه مشکل در سایت و وارد شدن آسیب به آن جلوگیری شود. 

و بسیاری خدمات دیگر در زمینه

طراحی سایت، بهینه سازی و پشتیبانی از آن

نمونه کار های ما

سوالات متداول شما

وب سایت شرکتی غالبا جنبه معرفی و تبلیغات را برای آن سازمان و شرکت دارد، اما وب سایت های فروشگاهی، معمولا برای فروش محصول و ارائه خدمات طراحی می شوند.

نگران نباشید! ما تمامی آموزش های لازم در این زمینه را به شما ارائه می کنیم تا برای کار با سایت شرکتی، تسلط کامل داشته باشید.

بله! ما برای این مساله هم شرایط اقساطی را قرار داده ایم تا با اینکار تمامی افرادی که مشتاق به طراحی وب سایت شرکتی هستند، بتوانند راحت تر به این امر اقدام نمایند.

یکی از مهم ترین شاخه ها در ریچتک، مساله بهینه سازی وب سایت ها می باشد؛ از همین جهت تیمی متخصص و توانا را برای کار بر روی وب سایت شرکتی قرار داده ایم تا با بهره گیری از دانش و تجربه و اعمال تکنیک های حرفه ای سئو، رتبه و جایگاه خوبی را برای سایت های سفارشی مشتریان رقم بزنند.

آینده شغلی خود را حرفه ای بسازید

ما معتقدیم سرنوشت و آینده در دستان شماست و زمان عنصر گرانبهایی است که نباید از آن غافل شد

همین حالا به ما بپیوندید