درباره ما

richtech

درباره ما،تیم ریچتک

تیم ریچتک با حضور جوانان با انگیزه در سال ۱۳۹۹ فعالیت خود را در زمینه طراحی سایت و برنامه نویسی تحت وب (سایت های فروشگاهی ، آموزشی ، شخصی و شرکتی و......) آغاز کرد و در ادامه با مطالعه و تلاش روز افزون خدمات خود را گسترش داده و امروزه ریچتک با وجود تیم متخصص و فنی ،اجرای کامل و مطابق با قواعد به روز backend ،frontend، طراحی و تحلیل سیستم برنامه نویسی python، react ، javascript ،html، css، mysql را انجام می دهد و سئو و بهینه سازی وب سایت با بهره گیری از برترین و حرفه ای‌ترین متخصصان سئو ، با ارائه کارهای نو آماده هر گونه همکاری در زمینه مذکور می باشد. این مجموعه جوان و خوش ذوق، به مرور زمان فعالیت خود را در زمینه طراحی سایت و برنامه نویسی تحت وب از قبیل سایت های فروشگاهی، آموزشی، شخصی و شرکتی و... گسترش داده و با مطالعه و تلاش روزافزون، به تعداد و کیفیت خدمات خود اضافه نمود. در زمان ثبت شرکت ریچتک به دلیل نیاز به نامی فارسی و هماهنگ با زبان هموطنان ایرانی، این شرکت تخصصی، با نام وب سازان آرین راد با ریشه فارسی و معنایی آریایی به ثبت رسید.

 

richtech

ماموریت ما

شرکت ریچتک در نظر دارد، تا با ارائه خدمات باکیفیت و بهره گیری از متخصصانی باتجربه و کاربلد در زمینه طراحی وب، بهینه سازی و پشتیبانی آن، به صاحبان کسب و کار کمک کند تا به روزتر شده و با راه اندازی یک وب سایت حرفه ای و مطابق با اصول، توسط تیم ریچتک، تعداد گسترده تری از افراد را در سراسر کشور و حتی جهان، با حرفه خود آشنا نمایند. با این کار و توسط مجموعه ریچتک می توانند وب سایت کاری خود را به کاربران گوگل و هموطنان معرفی کنند، از این طریق به تبلیغات بپردازند و درنهایت به کسب درآمد های بالایی برسند

.

نمونه کار ها
richtech

چشم انداز ما

چشم انداز ما رونق و توسعه تمامی مشاغل در زمینه های مختلف از طریق وب سایت و به صورت آنلاین است تا در نهایت بتوانند در عصر حاضر که عصر تکنولوژیست، کسب و کاری مدرنیته داشته باشند و به بالندگی و شکوفایی شغلی و شخصی برسند. ارزش ها وب سازان آرین راد در حال حاضر به یک شرکت تخصصی و بزرگ در زمینه طراحی وب سایت در حرفه های متعدد تبدیل شده و به دلیل سطح کیفی بالایی که در طراحی وب به کار می برد، توانسته لبخند رضایت را بر لبان تعداد بالایی از کارآفرینان و صاحبان مشاغل سختکوش به ارمغان بیاورد؛ این اتفاق موجب افتخار و مباهات مجموعه ماست. اهداف ما به همین سطح موفقیت بسنده نخواهیم کرد و اهدافی را در برنامه کاری خود قرار داده ایک که بتوانیم رضایت بیش از پیش مشتریان را کسب کنیم. اهدافی که مجموعه جوان و خلاق وب سازان آرین راد در نظر دارد عبارتند از مبدل شدن به بزرگترین و بهترین مرجع طراحی وب سایت در سراسر کشور ارائه قیمت هایی مناسب تر از حال حاضر با همین سطح کیفی طراحی سایت آپدیت و به روز نگهداری همیشگی مجموعه برای به کارگیری تکنیک های مدرن در کار و... .

richtech

اهداف 

ما به همین سطح موفقیت بسنده نخواهیم کرد و اهدافی را در برنامه کاری خود قرار داده ایک که بتوانیم رضایت بیش از پیش مشتریان را کسب کنیم.
اهدافی که مجموعه جوان و خلاق وب سازان آرین راد در نظر دارد عبارتند از

  • مبدل شدن به بزرگترین و بهترین مرجع طراحی وب سایت در سراسر کشور
  • ارائه قیمت هایی مناسب تر از حال حاضر با همین سطح کیفی طراحی سایت
  • آپدیت و به روز نگهداری همیشگی مجموعه برای به کارگیری تکنیک های مدرن در کار
  • و... .
richtech

مشتریان چه منافعی از ریچتک به دست می آورند؟

زمانی که یک مشتری محصول و یا خدمت مورد نظرش را از یک متخصص دریافت می کند، در حقیقت به خودش سود و منفعت رسانده است.

زمانی که برای رفع نیاز خود به سمت خدمات یا کالاهای بی کیفیت و افراد بی تجربه و غیرحرفه ای برویم، علاوه بر اینکه هزینه ای که کرده ایم را از دست داده ایم، وقت و انرژی خود را تلف کرده ایم که با تمامی این توصیفات در عوض اینکه کسب و کار خود را رشد دهیم، آن را چند گام به عقب هدایت می کنیم.

بنابراین انتخاب یک سازمان، برند و افرادی باتجربه و متخصص برای دریافت خدمات بسیار مهم و حیاتی است.
ریچتک همان مجموعه متخصصی است که به شما کمک می کند تا وب سایت خود را راه اندازی کنید و از آن برای پیشرفت کسب و کارتان بهره ببرید.

منافعی که شما صاحبان مشاغل عزیز، از شرکت طراحی سایت ریچتک به دست می‌آورید این است که با هزینه مناسبی پیشرفت کسب و کار خود را تضمین می کنید و راه صد ساله رشد کسب و کارتان را در مدتی کوتاهتر طی خواهید کرد!

تیم ما

با اعضای تیم ریچتک آشنا بشید!

امیر محمد ریحانی
Management
علیرضا دلیر
Backend Developer
احمدرضا تمیزی
Graphic Designer
سعید قربانلو
Frontend Developer
عماد پورزمانی
Backend Developer
احمدرضا نوری
Frontend Developer
محمدرضا حسنی
Graphist

تماس با ما

captcha
تماس با ریچتک

آینده شغلی خود را حرفه ای بسازید

ما معتقدیم سرنوشت و آینده در دستان شماست و زمان عنصر گرانبهایی است که نباید از آن غافل شد

همین حالا به ما بپیوندید