خدمات پشتیبانی ریچتک

خدمات پشتیبانی در مجموعه ریچتک

برای پشتیبانی از وب سایت های سفارشی، می بایست از تخصص و تجربه تیم برنامه نویسی و سئو  بهره برده شود.

مجموعه ریچتک، با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه محافظت و نگهداری از وب سایت در برابر آسیب هایی از قبیل هک، نفوذ به سایت و مشکلاتی این چنینی، خاطر شما را از بابت پشتیبانی از وب سایت آسوده می نماید.

تعدادی از خدمات پشتیبانی در شرکت ریچتک عبارتند از

  • رفع ایرادات و اشکالات ایجاد شده در سایت در کمترین زمان

  • پاسخگویی و ارائه مشاوره فوری در طول مدت پشتیبانی

  • ضمانت برای عملکرد ایمن و صحیح وب سایت 

  • رفع مشکلاتی در ظواهر و بطن وب سایت

  • و بسیاری موارد دیگر.

 

 

اطلاعات خود را وارد کنید تا از یک ساعت مشاوره رایگان ریچتک بهره مند شوید

richtech

مدت ارائه خدمات پشتیبانی ریچتک

تمامی خدمات پشتیبانی برای وب سایت هایی که توسط مجموعه ریچتک طراحی و راه اندازی شده، تا یک سال و به صورت کاملا رایگان انجام می شود.

برخی از مراجعه کنندگان، وب سایت هایی دارند که توسط سایر شرکت های طراحی سایت، ایجاد شده اند اما با بروز مشکلاتی در بطن سایت و یا نیاز به بهینه سازی و سئو وب سایت از جانب مشتریان، به شرکت ریچتک مراجعه می کنند و درخواست پشتیبانی دارد.

برای این دسته از مشتریان عزیز، تعرفه هایی قرارداده شده که می بایست از طریق راه های ارتباطی قرار داده شده در وب سایت، از هزینه های آن مطلع شوند.

مدت ارائه خدمات پشتیبانی ریچتک

سوالات متداول شما

بله. همانطور که در بالا هم گفته شد برای وب سایت های طراحی شده توسط مجموعه ریچتک، پشتیبانی به صورت یکسال و رایگان صورت می گیرد.

 اما برای سایر وب سایت های طراحی شده توسط شرکت های همکار، قرارداد پشتیبانی یک ساله بسته خواهد شد و تمامی شرایط توافق شده توسط مشتری و طراح در آن قید می شود.

ما راه های ارتباطی مختلفی از قبیل شماره تماس و شبکه های اجتماعی در دسترس را در اختیار شما قرار می دهیم، که می توانید در صورت بروز هرگونه مشکل و ابهامی با پشتیبان وب سایت خود در ارتباط باشید.

در طول مدت یکسال پشتیبانی رایگان، پشتیبانی وبسایت علاوه بر ایمن نگه داشتن سایت و حفاظت و نگهداری از آن، به سئو، بهینه سازی سایت و بهبود رتبه آن در نتایج جستجو نیز می پردازد.

عدم وجود پشتیبانی سایت، شما را به دردسر می اندازد. وجود مشکلات احتمالی که ممکن است در هر بخشی از سایت اتفاق بیفتد، نیاز به یک پشتیبان یا به اصطلاح یک مدیر خبره دارد، تا بتواند آن را تشخیص داده، بررسی کرده و به برطرف کردن آن اقدام نماید.

آینده شغلی خود را حرفه ای بسازید

ما معتقدیم سرنوشت و آینده در دستان شماست و زمان عنصر گرانبهایی است که نباید از آن غافل شد

همین حالا به ما بپیوندید