طراحی سایت در ساوه ریچتک

طراحی سایت چیست؟

قبل از هر چیز بیاید تا با مفهوم طراحی وب سایت آشنا شویم طراحی سایت به مجموع مراحلی که برای راه اندازی سایت طی می شود گفته می شود تیم برنزلی مخترع وب بود  و در سال 1991 اولین وب سایت را راه اندازی کرد ریچتک یک شرکت طراحی سایت در ساوه است که در ادامه بیشتر با آن آشنا می شویم.

اطلاعات خود را وارد کنید تا از یک ساعت مشاوره رایگان ریچتک بهره مند شوید

richtech

ریچتک یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت در ساوه است که برای طی کردن مراحل راه اندازی یک وب سایت ابتدا شروع به جمع آوری اطلاعات از کارفرما می کند و سپس شروع به دادن مشاوره فنی به کارفرما با توجه به خواسته های او می کند تا بتواند ایده های خود را نیز به کارفرما بدهد

سپس با توجه به خواسته هایی که مشتری دارد و با توجه به مراحلی که باید برای طراحی سایت شود برآورد می شود که راه اندازی وب سایت چقدر زمان می برد و هزینه ی عملی کردن این ایده ها برسی می شود  تا به مرحله عقد قرارداد برسد حالا دیگر نوبت ریچتک است بقیه مراحل را ادامه دهد.

بعد از طی کردن مراحل فوق ظاهر گرافیکی سایت طراحی می شود و برنامه نویس فرانت آن را بر روی سایت اجرایی می کند سپس نوبت به ثبت دامنه می شود نامی که شما برای سایت انتخاب کرده اید به عنوان نام دامنه در سایت ثبت می شود اما این اتمام ماجرا نیست شما نیاز به خدمات هاستینگ دارید تا سرور شما بر روی آن میزبانی شود.

بعد از ثبت دامنه و خرید هاست سایت به طور کامل بار گذاری می شود تا مراحل اول تست انجام شود تا اگر مشکلی بود برطرف شود حالا نوبت این رسیده که کار با پنل ادمین سایت به شما آموزش داده شود با توجه به شرکت آرین راد (ریچتک ) یک شرکت طراحی سایت در ساوه است افرادی که در نزدیکی این شهر هستند می توانند به صورت حضوری مراجعه کنند و اگر در شهرهای دورتر هستید جای نگرانی نیست چون آموزش کار با پنل با همان کیفیت به صورت آنلاین هم انجام می شود.

حالا شما وب سایت خود را به طور کامل در اختیار دارید و نگرانی بابت مشکلات و سوالات خود بعد از تحویل سایت نداشته باشید چون که تیم پشتیبانی ریچتک همراه شما خواهد بود و به صورت منظم از داده های سایت شما بک آپ گیری می شود.  
 

مراحل طراحی سایت
چرا باید سایت داشته باشیم؟
richtech

احتیاج دنیای مدرن به کسب و کار مدرن

امروزه کسب و کارها به سمت دیجیتالی شدن می روند و در آینده نداشتن فضای کاری در بستر آنلاین موجب افت شما می شود پس بیراهه نیست که بگوییم در آینده داشتن کسب و کار آنلاین اجباری است چون بخشی عمده ای از خرید و فروش ها در فضای آنلاین انجام می شود حتی اغلب کسب و کار های حضوری یا در شبکه های اجتماعی یا از طریق سایت در فضای آنلاین هم فعالیت می کنند.

افزایش اعتبار کسب و کار 

شما در هر زمینه ای که فعالیت می کنید داشتن یک وب سایت باعث افزایش اعتبار می شود. چرا؟ چون افکار عمومی به این شکل است دلیل آن هم این است که کسب و کاری که وب سایت نداشته باشد قدیمی به نظر می رسد و این تصور غالب می شود که این کسب و کار ضعیف است. برای اینکه بهترین شرکت طراحی سایت در ساوه را پیدا کنید تا یک وب سایت اختصاصی د اشته باشید کافی است که با ریچتک تماس بگیرید.

چرا نباید به شبکه های اجتماعی اکتفا کرد

با وجود فعالیت در شبکه های اجتماعی اما با بزرگتر شدن کسب و کار شما متوجه می شود نیاز به داشتن یک وب سایت دارید زیرا عواملی مثل درگاه پرداخت را در شبکه های اجتماعی نمی توانید داشته باشید و با زیاد شدن محصولات یا خدات و آموزش فضای سایت منظم تر و بهینه تر از شبکه های اجتماعی است شرکت طراحی سایت در ساوه آرین راد با راه اندازی یک وب سایت اختصاصی سلیقه شما را در پیاده سازی سایت در نظر می گیرد.
 

richtech

طراحی سایت ریسپانسیو در ساوه

سایت های ریسپانسیو به سایت هایی گفته می شود که در هر صفحه نمایشی به درستی قابل نمایش باشند در لغت ریسپانسیو به معنای واکنش گرا بودن است یعنی به طورمثال سایت در گوشی یا تبلت به درستی نمایش داده شود. مثال یکی از مواردی که باعث می شود سایت شما ریسپانسیو نباشد این است که در حالت موبایل مجبور باشید که روی مطالب زوم کنید تا به درستی نمایش داده شود.
ریچتک شرکت طراحی سایت در ساوه تمامی سایت های خود را به صورت ریسپانسیو طراحی می کند که در قسمت نمونه کار ها این سایت ها را می توانید مشاهده کنید.
 

طراحی سایت ریسپانسیو در ساوه
نمونه کار های ما

سوالات متداول شما

وب سایت های طراحی شده توسط مجموعه ریچتک به صورت کاملا اختصاصی و در بالاترین سطح کیفی ارائه می شود؛ چرا که تمامی و سایت های مشتریان زیر نظر بهترین متخصصان طراحی سایت در ساوه پیاده سازی و اجرا می شود.

مجموعه ریچتک برای راحتی هرچه بیشتر مشتریان و علاقه مندان به طراحی وب سایت در ساوه، شرایط اقساطی را در برنامه های خود قرار داده که از طریق آن به صاحبان مشاغل کمک می کند تا به صورت 12 ماهه هزینه طراحی سایت در ساوه را پرداخت کنند و نگرانی بابت ندشاتن بودجه کافی برای طراحی سایت نداشته باشند.

مجموعه ریچتک با سابقه درخشانی که در طول چندین سال طراحی سایت در ساوه و سایر شهرها دارد، توانسته رضایت و اعتماد بسیاری از صاحبان مشاغل موفق را کسب نماید؛ از سویی دیگر همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد، بهترین طراحان وب سایت، کارشناسان خبره سئو و طراحان گرافیک خلاق و متخصص در تیم ریچتک گرد هم آمده اند و این یکی از بزرگترین دلایل تفاوت و تمایز این مجموعه با سایر شرکت های طراحی سایت است.

برای این سوال پرتکرار پاسخ خوشحال کننده ای داریم! پشتیبانی از سایت های طراحی شده در ساوه به مدت یک سال بس از طراحی شامل پشتیبانی رایگان توسط تیم ریچتک هستند که این مساله امنیت سایت و افزایش رتبه و جایگاه آن را در پی خواهد داشت.

آینده شغلی خود را حرفه ای بسازید

ما معتقدیم سرنوشت و آینده در دستان شماست و زمان عنصر گرانبهایی است که نباید از آن غافل شد

همین حالا به ما بپیوندید