طراحی سایت اقساطی

پرداخت هزینه در شرایطی آسان‌تر

وب سایت های طراحی شده توسط مجموعه ریچتک، با وجود سطح کیفی بالایی که دارد، قیمت مناسب و معقولی برای آن در نظر گرفته شده است.

اما گاهی اوقات برخی از مشتریان، نمی توانند هزینه آن را به صورت یکجا پرداخت کنند و این مساله باعث می شود تا نتوانند وب سایت خود را راه اندازی نمایند.

وجود این مساله باعث شد تا مجموعه ریچتک در فکر ایجاد شرایطی بهتر برای پرداخت هزینه طراحی باشند تا تمامی مشتریان با وضعیت مالی مختلف بتوانند آن را پرداخت نمایند.

اطلاعات خود را وارد کنید تا از یک ساعت مشاوره رایگان ریچتک بهره مند شوید

richtech

شرایط پرداخت اقساطی 

شرایط پرداخت اقساطی برای طراحی وب سایت توسط مجموعه ریچتک به شرح زیر است.

شما این امکان را دارید که فقط 20 درصد مبلغ را در ابتدای طراحی پرداخت نمایید و مابقی مبلغ را بین 4 تا 12 ماه پرداخت نمایید.

مدت 4 تا 12 ماهی که بیان شد به مبلغی که برای طراحی سایت قسطی شما در نظر گرفته شده بستگی دارد. همانطور که می دانید وب سایت های مختلف به سبب زمینه کاری مختلفی که دارند، درجه دشواری و آسانی مختلفی داشته که با نظر به این مساله، مبالغ مختلفی برای طراحی و راه اندازی آن در نظر گرفته می شود.

برای اطلاع بیشتر از هزینه طراحی وب سایت قسطی و راه اندازی آن، از طریق راه های ارتباطی موجود با کارشناسان و متخصصان ما در ارتباط باشید و پس از دریافت مشاوره، درصورت تمایل به ثبت سفارش اقدام نمایید.

شرایط پرداخت اقساطی
تفاوت وب سایت اقساطی با سایر سایت ها
richtech

تفاوت طراحی وب سایت اقساطی با سایر سایت‌ها

برخی از مشتریان تصور می کنند که طراحی وبسایت قسطی با سایر وب سایت ها، از لحاظ سطح کیفی تفاوت دارند.

اما ما به صراحت به شما می گویم که هیچگونه تفاوتی بین سایت اقساطی و سایت هایی که به شکل معمول هزینه را پرداخت می کنند، وجود ندارد.

شرایط اقساطی صرفا به این دلیل قرار داده شده اند که مشتریان ریچتک بتوانند راحتتر به پرداخت اقدام نمایند. لازم به ذکر است که تمامی وب سایت های طراحی شده توسط شرکت ریچتک با سطح کیفی بسیار بالا و زیر نظر متخصصان طراحی وب، طراحی می شوند.

richtech

ریچتک چه خدماتی را در طراحی سایت اقساطی به مشتریان عرضه می کند؟

طراحی سایت اقساطی توسط  تیم ریچتک امکاناتی را در اختیار مشتریان قرار می دهد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

  • متناسب باکسب و کار شما پیش می رویم.

مجموعه ریچتک در زمان طراحی سایت اقساطی، هماهنگ و همگون با زمینه کاری مشتریان پیش می روند. به این صورت که قالب وب سایت را از نظر گرافیکی و جلوه های بصری، به گونه ای پیاده سازی می کنند که علاوه بر ایجاد هارمونی و هماهنگی بین نوع کار و فعالیت شما و وب سایت، نظر مخاطبان را به خود جلب نموده تا در نهایت بازدید وب سایتتان را تا حد زیادی افزایش دهند.

  • ریسپانسیو و واکنش گرا بودن طراحی سایت اقساطی

یکی دیگر از مواردی که در طراحی سایت اقساطی مورد توجه تیم ریچتک قرار دارد، ریسپانسیو بودن وب سایت شماست؛ به این معنا که کاربران شما می توانند با هر دستگاهی از قبیل کامپیوتر، تبلت، تلفن همراه و... به راحتی و با ظاهری درست و استاندارد، وب سایت را مشاهده نمایند که این یکی از مهم ترین موارد در کار طراحی سایت است.

  • طراحی اختصاصی و منحصر به فرد

از دیگر خدمات ارائه شده در طراحی سایت اقساطی، اختصاصی بودن وب سایت هاست. با این اتفاق مثبت، شما می توانید یک سایت متمایز و خاص داشته باشید و در میان وب سایت های رقبا و همکارانتان مثل نگینی طلایی بدرخشید.

  • و ... .

 

 

ریچتک چه خدماتی را در طراحی سایت اقساطی به مشتریان عرضه می کند؟
richtech

با کمترین هزینه، شعبه دوم خود را راه اندازی کنید.

راه اندازی شعبه دوم کسب و کار، به روش سنتی، نیاز به سرمایه و بودجه لازم، تعداد نیروی مکفی و تبلیغات به روشی اثرگذار دارد.

امروزه که بسیاری از کسب و کارها به روش مجازی و آنلاین به درآمدهای بالایی دست پیدا می کنند، پس زمان آن رسیده که شما هم شعبه دوم خود را راه اندازی کنید و از سود و فروش بالایی که از این طریق به دست شما می آید، بهره مند شوید.

با طراحی وب سایت اقساطی توسط مجموعه ریچتک که تا این لحظه درباره آن صحبت کردیم می توانید در طول 12 ماه، شعبه مجازی خود را راه اندازی نمایید و با کمترین سرمایه، هرچه سریعتر اولین گام را در راستای پیشرفت و رونق کسب و کارتان بردارید.

سوالات متداول شما

دلیل تفاوت هزینه به این خاطر است که هر سایتی امکانات و ویژگی های مختلفی دارد و گاهی نیز نظرات و دیدگاه های کارفرماها باهم متفاوت است و هرکدام خواستار اجرای طراحی خاصی در سایت شان هستند، لذا هزینه نیز متقابلا متفاوت خواهد شد.

خیر! هیچگونه تفاوتی از نظر سطح کیفی، مابین سایت هایی که به روش اقساطی هزینه طراحی را پرداخت می کنند و سایر وب سایت ها وجود ندارد و همگی سایت های سفارشی با بالاترین سطح کیفی طراحی می شود. شرایط اقساطی سایت صرفا به جهت راحتی هرچه بیشتر کاربران برای پرداخت هزینه قرار داده شده است.

بله. سایت قسطی هم مثل وب سایت ها معمولی شامل پشتیبانی یکساله شده و از این لحاظ هیچگونه تفاوتی با یکدیگر ندارند.

آینده شغلی خود را حرفه ای بسازید

ما معتقدیم سرنوشت و آینده در دستان شماست و زمان عنصر گرانبهایی است که نباید از آن غافل شد

همین حالا به ما بپیوندید