طراحی سایت اقساطی

طراحی سایت اقساطی با بهترین کیفیت 

طراحی سایت اقساطی یکی از روش های کم هزینه برای افزایش درآمد در کسب و کارهای آنلاین محسوب می شود. مشتریانی که قادر به پرداخت هزینه طراحی سایت به صورت یکجا نیستند می توانند با استفاده از پلن طراحی سایت قسطی بدون مشکل سایت خود را راه اندازی کنند. 

وب سایت ریچتک نیز در جهت فراهم کردن شرایطی بهتر و مقرون به صرفه برای مشتریان با شرایط پرداخت مناسب پلن طراحی سایت اقساطی را ارائه کرده است. در این طرح شما با پرداخت هزینه طراحی سایت در دو قسط و با پرداخت فقط 20درصد هزینه در ابتدای کار سایت خود را خواهید داشت. 
 

اطلاعات خود را وارد کنید تا از یک ساعت مشاوره رایگان ریچتک بهره مند شوید

richtech

شرایط پرداخت اقساطی 

شرایط پرداخت اقساطی برای طراحی وب سایت توسط مجموعه ریچتک به شرح زیر است.

شما این امکان را دارید که فقط 20 درصد مبلغ را در ابتدای طراحی پرداخت نمایید و مابقی مبلغ را بین 4تا 12 ماهپرداخت نمایید.

مدت 4 تا 12 ماهی که بیان شد به مبلغی که برای طراحی سایت اقساطی شما در نظر گرفته شده بستگی دارد. همانطور که می دانید وب سایت های مختلف به سبب زمینه کاری مختلفی که دارند، درجه دشواری و آسانی مختلفی داشته که با نظر به این مساله، مبالغ مختلفی برای طراحی و راه اندازی آن در نظر گرفته می شود.

برای اطلاع بیشتر از هزینه طراحی سایت اقساطی و راه اندازی آن، از طریق راه های ارتباطی موجود با کارشناسان و متخصصان ما در ارتباط باشید و پس از دریافت مشاوره طراحی سایت اقساطی، درصورت تمایل به ثبت سفارش اقدام نمایید.

شرایط پرداخت اقساطی
تفاوت وب سایت اقساطی با سایر سایت ها
richtech

تفاوت طراحی سایت اقساطی با سایر سایت‌ها

برخی از مشتریان تصور می کنند که طراحی وبسایت قسطی با سایر وب سایت ها، از لحاظ سطح کیفی تفاوت دارند.

اما ما به صراحت به شما می گویم که هیچگونه تفاوتی بین سایت اقساطی و سایت هایی که به شکل معمول هزینه را پرداخت می کنند، وجود ندارد.

شرایط اقساطی صرفا به این دلیل قرار داده شده اند که مشتریان ریچتک بتوانند راحتتر به پرداخت اقدام نمایند. لازم به ذکر است که تمامی وب سایت های طراحی شده توسط شرکت ریچتک با سطح کیفی بسیار بالا و زیر نظر متخصصان طراحی وب، طراحی می شوند.

richtech

مزایای طراحی سایت اقساطی با ریچتک

طراحی سایت خود را به تیم حرفه ای ریچتک بسپارید تا از مزایای طراحی سایت اقساطی برخوردار شوید. 

✔مشاوره تخصصی و رایگان 

در هر کسب و کاری که هستید قبل از هر اقدامی برای طراحی سایت، با کارشناسان فروش ما در تماس باشید و از مشاوره تخصصی و رایگان مجموعه ریچتک بهره مند شوید. 

✔پرداخت قسطی هزینه طراحی سایت

بعد از دریافت مشاوره از کارشناسان، و با پرداخت مبلغی به عنوان پیش پرداخت، هزینه طراحی سایت برای شما قسط بندی شده و با توجه به نیاز و خواسته های شما طراحی سایت اقساطی با بهترین کیفیت و رعایت اصول کدنویسی انجام می شود. 

✔تنظیم قرارداد برای طراحی سایت اقساطی 

پس از بررسی دقیق طرح مد نظر شما برای طراحی سایت و براساس توافقات صورت گرفته قراردادی بین کارفرما و مجری(مجموعه ریچتک) تنظیم می شود. 

✔طراحی سایت اقساطی بدون محدودیت

در پکیج طراحی سایت اقساطی پس از پرداخت مبلغ پیش پرداخت، بدون هیچ گونه محدودیتی سایت اختصاصی مدنظر شما به صورت کاملا ریسپانسیو و واکنش گرا به این معنا که کاربران شما می توانند با هر دستگاهی از قبیل کامپیوتر، تبلت، تلفن همراه و... به راحتی و با ظاهری درست و استاندارد، وب سایت را مشاهده نمایند که این یکی از مهم ترین موارد در کار طراحی سایت است.
 

 

ریچتک چه خدماتی را در طراحی سایت اقساطی به مشتریان عرضه می کند؟
richtech

با کمترین هزینه، شعبه دوم خود را راه اندازی کنید.

راه اندازی شعبه دوم کسب و کار، به روش سنتی، نیاز به سرمایه و بودجه لازم، تعداد نیروی مکفی و تبلیغات به روشی اثرگذار دارد.

امروزه که بسیاری از کسب و کارها به روش مجازی و آنلاین به درآمدهای بالایی دست پیدا می کنند، پس زمان آن رسیده که شما هم شعبه دوم خود را راه اندازی کنید و از سود و فروش بالایی که از این طریق به دست شما می آید، بهره مند شوید.

با طراحی سایت اقساطی توسط مجموعه ریچتک که تا این لحظه درباره آن صحبت کردیم می توانید در طول 12 ماه، شعبه مجازی خود را راه اندازی نمایید و با کمترین سرمایه، هرچه سریعتر اولین گام را در راستای پیشرفت و رونق کسب و کارتان بردارید.

richtech

طراحی سایت اقساطی بدون محدودیت 

مجموعه طراحی سایت ریچتک طرح طراحی سایت قسطی را به عنوان آپشنی ویژه برای مشتریان در نظر گرفته است و شما مشتریان گرامی می توانید هر زمان بدون هیچ گونه محدودیتی از این طرح استفاده کنید.

پس از ثبت سفارش و پرداخت فقط20درصد مبلغ پروژه طراحی سایت شما را با طرح ویژه طراحی سایت قسطی و بدون محدودیت زمانی انجام می دهیم و در کنار این طرح می توانید با اطلاع از شرایط تعرفه طراحی سایت اقتصادی از این فرصت ویژه نیز بهره مند شوید. 

هدف از این طرح کمک به کسب و کارهایی است که در شرایط سخت اقتصادی قصد افزایش درآمد و توسعه کسب و کارشان را دارند . 

برای ثبت سفارش و اطلاع از جزئیات این طرح می توانید با کارشناسان فروش وب سایت ریچتک در ارتباط بوده و به صورت رایگان مشاوره طراحی سایت قسطی را دریافت نمایید. 
 

طراحی سایت قسطی بدون محدودیت
نمونه کار های ما

گالری بومرنگ
اچ دی گرافیک
شرکت باروشه
ایران ارمغان

جزئیات تعرفه های طراحی سایت ریچتک

سوالات متداول شما

دلیل تفاوت هزینه به این خاطر است که هر سایتی امکانات و ویژگی های مختلفی دارد و گاهی نیز نظرات و دیدگاه های کارفرماها باهم متفاوت است و هرکدام خواستار اجرای طراحی خاصی در سایت شان هستند، لذا هزینه نیز متقابلا متفاوت خواهد شد.

خیر! هیچگونه تفاوتی از نظر سطح کیفی، مابین سایت هایی که به روش اقساطی هزینه طراحی را پرداخت می کنند و سایر وب سایت ها وجود ندارد و همگی سایت های سفارشی با بالاترین سطح کیفی طراحی می شود. شرایط طراحی سایت اقساطی صرفا به جهت راحتی هرچه بیشتر کاربران برای پرداخت هزینه قرار داده شده است.

ریچتک یا تیم حرفه ای در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوره کاربردی و خوب در زمینه مسائل فنی سایت را به شما ارائه می دهند و شما فقط با مبلغ پیش پرداخت و با استفاده از پلن اقساطی سایت خود را راه اندازی می کنید و از بابت هزینه بالای طراحی سایت  نخواهید داشت.

در دنیای امروز که اکثر کسب و کارها به صورت آنلاین و از طریق وب سایت به ارائه خدمات و محصولات خود می پردازند. بسیاری از کسب و کارها در شرایط اقتصادی کنونی و  به دلیل هزینه های بالا طراحی سایت اقدام به راه اندازی سایت برای کسب و کار خود نمی کنند. ما در ریچتک طراحی سایت اقساطی را به کسب و کارهای تازه تاسیس و نوپا در جهت راه اندازی کسب و کارآنلاینشان با هزینه پایین و به صورت قسطی پیشنهاد می کنیم. 

در طراحی سایت اقساطی این امکان فراهم شده که هر زمان نیاز به اعمال تغییرات گسترده و به روز کردن آن داشتید ؛ توسعه سایت برای شما انجام می شود. 

آینده شغلی خود را حرفه ای بسازید

ما معتقدیم سرنوشت و آینده در دستان شماست و زمان عنصر گرانبهایی است که نباید از آن غافل شد

همین حالا به ما بپیوندید