تعرفه تولید محتوا در ریچتک

تولید محتوا، مولفه مهم در طراحی وب

پس از طراحی و راه اندازی وب سایت، تولید محتوا به شما کمک می کند تا رتبه سایت را افزایش داده و آن را در نتایج جستجوی گوگل به جایگاه خوبی برسانید.

اگر که یک وب سایت، محتوای حرفه ای و اصولی تولید کند و همان محتوا در بازه های زمانی مشخص و برنامه ریزی شده بر روی سایت قرار بگیرد، درصد موفقیت آن سایت در نتایج گوگل بسیار بالا خواهد رفت.

شاید از خودتان بپرسید، تعداد کلماتی که می بایست در یک مقاله گنجانده شده و در وب سایت بارگذاری شود، چه مقداری است؟ جواب این سوال به موضوعی بستگی دارد که شما قصد دارید به تولید محتوا برای آن اقدام نمایید و یا به سطح دشواری و راحتی موضوع و یا پر سرچ بودن آن در نتایج جستجوی گوگل در بین کاربران دارد.

اما به طور کلی می توان گفت که تعداد کلمات مناسب برای بهتر دیده شدن در نتایج گوگل میانگین 1500 تا 2500 کلمه می باشد؛ گاهی اوقات، برخی از صاحبان وب سایت ها تمایل دارند تا محتواهای بسیار طولانی و به اصطلاح آسمان خراش را با موضوعات مورد نظرشان در مقالات خود بارگذاری کنند که این محتوا نیز در نوع خود فوق العاده و منحصر به فرد است.

از همین رو ، تعرفه محتواهایی را که به صورت استاندارد و با کلمات کلیدی مناسب، نوشته و آماده بارگزاری می شود را در ادامه مطلب قرار داده ایم. 

اطلاعات خود را وارد کنید تا از یک ساعت مشاوره رایگان ریچتک بهره مند شوید

سوالات متداول شما

محتوای تولید شده از 1000 کلمه تا 20000 کلمه و حتی بیشتر، همگی در سطح بالای کیفی قرار دارد. کم بودن و یا ازدیاد تعداد کلمات به هیچ وجه از کیفیت بالای محتوا نمی کاهد.

یکی از اصلی ترین روش ها برای بهبود رتبه وبسایت، تولید محتواهای مفید و اصولی است. با پرداخت قیمت مناسب تولید محتوا، می توانید طعم شیرین پیشرفت وب سایت خود را تجربه نمایید؛ محتوا کمک بسیاری به شما برای رسیدن به هدف نهایی وب سایتتان می نماید.

آینده شغلی خود را حرفه ای بسازید

ما معتقدیم سرنوشت و آینده در دستان شماست و زمان عنصر گرانبهایی است که نباید از آن غافل شد

همین حالا به ما بپیوندید