طراحی سایت املاک و آگهی اختصاصی در ریچتک

سایت آگهی، یکی از محبوبترین‌ها از دیروز تابه امروز

همه ما سایت ها و برنامه های بسیاری را در زمینه آگهی مشاهده کرده ایم. این آگهی ها در حیطه های مختلفی از قبیل املاک، ماشین، رایانه، صنایع چوبی و بسیاری موارد دیگر کاربرد دارد.

اگر که دوست دارید وب سایتی داشته باشید که منبع خرید و فروش و معاملات کوچک و بزرگ باشد، وب سایت آگهی به شما کمک بسیاری می کند. وب سایت آگهی در این روزها در زمینه خرید و فروش وسایل دست دوم نیز کاربرد بسیاری دارد.

حتما تا به حال وب سایت دیوار و شیپور را دیده اید یا اسمشان را از دهان اطرافیان و دوستان خود شنیده اید؛ شما هم می توانید وب سایتی نظیر این دو سایت پرطرفدار داشته باشید، تنها کافیست که از طراحانی حرفه ای در این زمینه استفاده کنید.

اطلاعات خود را وارد کنید تا از یک ساعت مشاوره رایگان ریچتک بهره مند شوید

richtech

طراحی سایت املاک

همانطور که در بالا هم به آن اشاره کردیم، سایت های آگهی زیر شاخه های متعددی دارند که یکی از آنها سایت املاک است. با طراحی سایت املاک اختصاصی، می توانید محیطی امن را برای خرید و فروش و معاملات مربوط به خانه و مواردی از قبیل رهن و اجاره ایجاد نمایید.

هر اندازه که وب سایت املاک شما در نظر کاربران، مخاطب پسندتر و بهتر دیده شود، به همان اندازه تعداد کلیک و بازدید بالاتری خواهید داشت.

البته که این مورد از یک طراح حرفه ای وب بر می آید که سایت املاک خود را به راحتی به دست او بسپارید و از نتیجه مثبت و فوق العاده آن لذت ببرید. 

طراحی سایت اختصاصی املاک
ویژگی وب سایت املاک و آگهی طراحی شده توسط ریچتک
richtech

ویژگی سایت املاک و آگهی طراحی شده توسط ریچتک

مجموعه ریچتک با در اختیار داشتن کادری متخصص و خلاق، طراحی سایت املاک و آگهی را به صورت کاملا اختصاصی و حرفه ای انجام می دهد.

این مجموعه می کوشد تا وب سایت های سفارشی را با اعمال تکنیک ها در تمامی زمینه های برنامه نویسی، گرافیک و سئو و پشتیبانی به یکی از بزرگترین سایت های املاک و آگهی مبدل نماید تا بتواند لبخند رضایت و اعتماد را مثل همیشه بر لبان مشتریان خود بیاورد.

مجموعه ریچتک، وب سایت شما را از طریق اصول بهینه سازی و سئو، به رتبه های بالای گوگل رسانده و ان را در صفحات برتر ماندگار نماید.

نمونه کار های ما

سوالات متداول شما

تمامی وب سایت های طراحی شده توسط مجموعه ریچتک، تا یک سال پس از راه اندازی وب سایت پشتیبانی شده و از جهت تمامی موارد سئو، گرافیک، تولید محتوا و... تامین می شود.

شرایط اقساطی برای تمامی وب سایت های طراحیشده توسط مجموعه ریچتک قرا داده شده است تا کاربران راحت تر بتوانند کسب و کار آنلاین  و وب سایت حرفه ای خود را راه اندازی نمایند.

ما پس از طراحی و راه اندازی وب سایت املاک و آگهی، به صورت کامل کار با وب سایت و نحوه دسترسی به پنل ادمین را به شما آموزش خواهیم داد و شما می توانید به صورت شخصی به سایت دسترسی داشته باشید؛ پس نگرانی بابت این مورد نخواهید داشت.

ایمن نگه داشتن سایت املاک و آگهی و جلوگیری از هک و نفوذپذیری به وب سایت شما، یکی از صدها خدمتی است که مجموعه ریچتک در طول مدت پشتیبانی به شما عزیزان ارائه می کند.

تیم تخصصی سئو ریچتک، بهینه سازی وب سایت شما را با سطح کیفی بسیار بالا و با اعمال تکنیک های سئو به حرفه ای ترین شکل انجام می دهد؛ بنابراین از بابت این موضوع آسوده خاطر باشید.

آینده شغلی خود را حرفه ای بسازید

ما معتقدیم سرنوشت و آینده در دستان شماست و زمان عنصر گرانبهایی است که نباید از آن غافل شد

همین حالا به ما بپیوندید