کسب و کارتو آنلاین کن

امروزه خرید های اینترنتی بسیار افزایش پیدا کرده و صاحبین مشاغل را وادار به فکر راه اندازی کسب و کار آنلاین در کنار فروشگاه سنتی خود کرده. مشتریان امروزه به دلیل مشغله هایی که دارند ترجیح می دهند وقت خود را کمتر برای خرید محصول بگذراند و از طریق آنلاین شاپ ها خرید خود را انجام دهند.

چرا باید کسب و کار خود را آنلاین کنیم؟

امروزه دنیا به سمت مجازی شدن پیش می رود و کسی که فکری برای راه اندازی کسب و کار آنلاین خود ندارد در زمان حال ضرر می کند و در آینده محو خواهد شد. پس باید این نکته را در نظر داشته باشیم که آنلاین کردن کسب و کار یک امر ضروری محسوب می شود. در ادامه با ذکر دلایل منطقی شما رو مجاب می کنیم که به سمت کسب و کار آنلاین بروید.
 

اطلاعات خود را وارد کنید تا از یک ساعت مشاوره رایگان ریچتک بهره مند شوید

richtech

دیدگاه متفاوت مشتری نسبت به شما

وقتی شما یک کسب و کار سنتی دارید و به این نکته فکر می کنید که شغل خود را در بستر آنلاین هم معرفی کنید به خوبی نشان می دهد که چقدر در کار خود جدی هستید و این مورد فقط مرتبط به فروشگاه ها نیست. فرض کنید که شما یک دفتر وکالت دارید و برای این که خود را بهتر معرفی کنید و موکلین شما هم راحت تر با شما در ارتباط باشند اقدام به راه اندازی یک وب سایت می کنید. این امر علاوه بر این که اعتبار شما را نزد مشتری بالا می برد باعث جذب افراد بیشتر به کسب و کار خد ماتی یا فروشگاهی شما می شود.
 

 
دیدگاه متفاوت مشتری نسبت به شما
دسترسی بهتر
richtech

دسترسی بهتر

شما مغازه، دفتر خدماتی یا هر شغل دیگری که دارید را در زمان مشخصی مجبورید تعطیل کنید به جز موارد خاص مثل رستوران های سر راهی یا پمپ بنزین. اما در فضای آنلاین مشتری شما می تواند سفارش خود را حتی در زمانی که شما خواب هستید ثبت کند. دسترسی آسان به محصولات و خدمات عامل اصلی پیشرفت هر کسب و کاری است به طور مثال یک بیمار می تواند ساعت 3 صبح برای مراجعه به دکتر وقت بگیرد چه چیزی از این بهتر پس باید به شما بگم که کسب و کارتو آنلاین کن !
 

 
richtech

بازار هدف بزرگتر

در کسب و کار سنتی هر چقدر که شما عالی کار کنید فروش ما محدود به شهر خودتان یا در نهایت شهرهای نزدیک به شماست اما با کار اصولی در بستر مجازی باعث میشود که شما از سرار کشور مشتریان خاص خود را داشته باشید و حتی در برخی از کسب و کار ها به بازار جهانی نیز نفوذ کنید.

اما حالا که با مزایای آنلاین شدن کسب و کار آشنا شدیم بهتره که با چگونگی راه اندازی کسب و کار آنلاین آشنا باشیم پس تا آخر این مقاله همراه ما باشید.
 

 
بازار هدف بزرگتر
کسب در آمد از طریق سوشال مدیا
richtech

کسب در آمد از طریق سوشال مدیا

ساده ترین و کم هزینه ترین راه برای راه اندازی کسب و کار آنلاین معرفی کسب و کارتون در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و تلگرام، شما با راه اندازی یک پیج اینستاگرامی یا یک کانال تلگرامی می تونید محصولات و خدمات خودتون رو معرفی کنید و یا حتی مشتریان رو ترغیب به مراجعه به فروشگاه خودتون کنید.

اما آنلاین شاپ هایی که فقط در سوشال مدیا فعالیت می کنند با  مشکلات جدی روبرو می شن. نبود پرداخت امن یکی از این مشکلاته بسیاری از آنلاین شاپ هایی که در شبکه های اجتماعی فعالیت می کنند پرداخت کارت به کارت رو انتخاب می کنن و همین موضوع می تونه باعث بشه که مشتریان به شما اعتماد نکند.
 

richtech

راه انداری وب سایت

راه اندازی یک وب سایت برای معرفی خدمات و فروش محصولات بهترین شیوه برای برای آنلاین کردن کسب و کار شماست. مزیت وب سایت نسبت به آنلاین شاپ ها  داشتن دسته بندی برای محصولات، پرداخت امن و خیلی از مسائله دیگست. توصیه ما اینه که سوشال مدیا رو به عنوان مکملی برای کسب و کار آنلاین خود در نظر بگیرید و در نهایت کاربر رو وادار به مشاهده سایت خودتون کنید.

 ما در ریچتک از صفر تا صد طراحی سایت رو به صورت اختصاصی انجام می دیم تا مشکلاتی که سایت های قالب آماده در آینده برای شما ایجاد می کنن برای شما پیش نیاد. ریچتک طراحی سایت های مختلف مثل: طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت شرکتی، سایت خبر رسانی، سایت املاک و آگهی و نوبت دهی رو با زبان اختصاصی برای شما طراحی می کنه که هزینه طراحی سایت رو می تونید از بخش تعرفه طراحی سایت اختصاصی می تونید مشاهده کنید.

پس با ریچتک کسب و کارتو آنلاین کن !
 

راه انداری وب سایت

سوالات متداول شما

آینده شغلی خود را حرفه ای بسازید

ما معتقدیم سرنوشت و آینده در دستان شماست و زمان عنصر گرانبهایی است که نباید از آن غافل شد

همین حالا به ما بپیوندید